Kontakt 2017-09-14T12:50:20+00:00

KONTAKT OSS

Fortell oss om dine ideer eller bare ta kontakt for å hilse på.
Stort eller smått, vi kan hjelpe deg med alt du trenger til et vellykket prosjekt.

RØBERG BYGG AS
Grandfjæra 28, 6415 MOLDE

Sentralbord:
Telefon: 71 20 01 20
Epost: post@roberg.no

Daglig leder
Johann Hjalmarsson
Tlf.: 977 07 002
johann@roberg.no

Regnskapsmedarbeider
Silvia Mehl Sandnes
Tlf.: 977 07 009
silvia@roberg.no

Prosjektleder / Ingeniør
Sebastian Olszewski
Tlf.: 977 07 008
sebastian@roberg.no

Prosjektleder / Arkitekt
Gestur E. Johannsson
Tlf.: 458 40 418
gestur@roberg.no

Økonomiansvarlig
Mariann Havnen Misund
Tlf.: 982 85 162
mariann@roberg.no

Prosjektleder / Ingeniør
Pål Nygård
Tlf.: 982 85 161
pal@roberg.no

Prosjektleder / Ingeniør
Kristian Gjendem
Tlf.: 982 85 163
kristian@roberg.no

Andre henvendelser
post@roberg.no